Laisvalaikio komitetas – tai Veterinarijos Akademijos Studentų Asociacijos padalinys, kuris užsiima renginių organizavimu. Komiteto tikslai –  rūpintis studentų laisvalaikio užimtumu bei renginių metu vystyti geresnius Akademijos bendruomenės tarpusavio santykius.
Šių tikslų siekti padeda kasmetinis „VetBoulingo“ turnyras. Studentai yra kviečiami suburti 5 asmenų komandą, kurioje būtų ne mažiau kaip 1 dėstytojas. Varžydamiesi  su kitomis komandomis ir dalyvaudami pertraukėlių metu vykstančiuose žaidimuose dėstytojai bei studentai gali artimiau susipažinti, pabendrauti.

Taip pat labai gražia tradicija yra tapes laisvalaikio komiteto rengiamas Kalėdinis Akademijos organizacijų vakaras. Prieš išvykstant atostogauti visi LMU būreliai bei organizacijos gali parodyti savo atliktus darbus. Vakaro eigoje vyksta linksmi žaidimai bei konkursai, o dalyviai susimaišo tarpusavyje ir sudaro komandas.

Komitetui svarbu ir kūrybiškos bei linksmos atmosferos Akademijoje kūrimas. Todėl specialiomis progomis yra organizuojami taip vadinami „flashmob‘ai“. Jų metu Veterinarijos Akademijos Studentų Asociacijos nariai linksmai pamini tam tikrą proginę dieną, pvz.: Tarptautinę žvejų dieną, Pasisveikinimo dieną, Valentino dieną ir t.t. Per žvejų dieną nariai vaikšto po Akademijos teritoriją apsirengę žvejų apranga, per Tarptautinę pasisveikinimo dieną buvo sveikinamas ir apkabinamas kiekvienas studentas bei dėstytojas. Valentino dienos proga bendruomenės nariai buvo sveikinami Amūrų, džiaugėsi meilės tuneliu, o vakare galėjo grumtis porų krepšinio turnyre „Mudu Abudu“.

Be boulingo ir krepšinio, laisvalaikio komitetas organizuoja ir naktinį tinklinio bei dažasvydžio turnyrus. Naktinis tinklinis vyksta Akademijos sporto salėje sutemus. Susibūrusios studentų komandos kovoja viena prieš kitą UV lempų šviesoje, specialiais dažais pažymėtoje aikštelėje. Mėgstamas ir dažasvydžio turnyras, kuriame linksmai apsišaudo studentai susirinkę į komandas.
Itin svarbus renginys yra gegužės mėnesio pradžioje minimos Veterinarų dienos. Tai savaitę trunkantis renginys, kurio metu Smulkiųjų gyvūnų klinikoje vyksta nemokama augintinių patikra, viena diena yra skiriama Kraujo donorystės centrui ir studentai turi galimybę tapti kraujo donorais. Savaitės bėgyje yra šmaikščiai apdovanojami dėstytojai. Taip pat vyksta įdomios ir linksmos paskaitos, kai dėstytojai veda ne savo dėstomo dalyko paskaitas. Asociacijos nariai paskaitų metu aplanko dėstytojus, skiria jiems dainas, linksmas užduotis, vaidinimus. Atsipalaidavimui yra organizuojamas picnick‘as ant pievelės, žaidimai bei estafetės. Atvykę gali pasigrožėti kinologų ir jų keturkojų draugų rodomais triukais.
Taigi VASA laisvalaikio komitetas rūpinasi, jog Akademijos studentų laikas po paskaitų būtų kuo labiau užimtas, jog studentų bei dėstytojų santykiai nebūtų vien dalykiški. Organizuodami renginius komiteto nariai taip pat garsina Akademijos vardą.

Laisvalaikio komiteto pirmininkės: Kornelija Gaubaitė

Laisvalaikio komiteto el. paštas: vasa.laisvalaikis@gmail.com