image

Nors dar ankstus rūgpjūčio 28-tosios rytas, tačiau prie VA centrinių rūmų jau šurmuliuoja būrys žmonių. Kas jie tokie ir ko jiems čia reikia? Juk tai naujieji Veterinarijos akademijos studentai, kurie pasiruošę pačiam geriausiam savaitgaliui savo gyvenime!

Rūgpjūčio 28-30 dieną VASA organizuotoje Veterinarijos akademijos Fux‘ų stovykloje dalyvavo daugiau nei 120 naujai iškeptų studentų.  Dauguma atvyko neturėdami jokių pažįstamų, tačiau atmosfera stovykloje buvo neįtikėtina: netrūko plačių šypsenų, skambaus juoko.
Studentai įrodė ne tik savo draugiškumą, bet ir sugebėjimą dirbti kartu. Tris dienas trukusioje stovykloje buvo visko: teko parodyti savo artistiškumą grupių pristatymo metu, miklumą dalyvaujant estafetėse bei sportiškumą žvairojo futbolo bei Takeshi pilies turnyruose.
Antrąją stovyklos dieną sulaukėme garbingų svečių. Veterinarijos fakulteto dekanė Vita Riškevičienė bei Gyvulininkystės technologijų fakulteto dekanas Rolandas Stankevičius pasakojo naujiesiems studentams apie studijas universitete, o Royal Canin atstovas nustebino šauniais prizais.
Stovyklos akcentu tapo flashmob‘as ,,Superfreak“, vertęs klubus pajudinti kiekvieną stovyklos dalyvį.
Nors stovykla prabėgo labai greitai, tikimės, kad dalyviams ji patiko!