DSC_0983g

Ar žinai kuo balandžio 8 diena buvo ypatinga VASA?  Turbūt neatspėsi.  Įvyko keletas esminių pasikeitimų, ne, bet apie viską nuo pradžių.

2016 metų balandžio 8 dieną vyko Veterinarijos akademijos studentų asociacijos ataskaitinė konferencija.  Jos metu trumpai apžvelgti  2015/2016 metai: prezidentės Ingos Siaurusevičiūtės nuveikti darbai, buvo pristatyti VASA įgyvendinti tikslai bei projektai, Maisto draugijos pirmininkė Kristina Liukaitytė pateikė savo darbus 2015/2016 metais.DSC_0937g

Palinkėjusi naujų idėjų, užsidegimo darbe bei produktyvių metų, prezidentė perleido naujas pareigas vienam iš kandidatų. O jų buvo net du – į postą pretendavo Rokas Raškevičius ir Andrejus Kuznecovas. Kandidatai pateikė savo kadencijos veiklą bei tikslus, kuriuos siektų įgyvendinti. Ataskaitinės konferencijos dalyviai išklausė pristatymų ir išsakė savo nuomonę rinkimų lapeliuose. Rezultatas buvo toks: 11 balsų už Roką Raškevičių ir 18 balsų už Andrejų Kuznecovą. Taigi naujasis VASA prezidentas – Andrejus.

DSC_0951gAtaskaitinėje dalyvavo ir LSMU SA atstovai: Laurynas ir Gerda, kurie pasveikino išrinktą VASA vadovą. Be abejonės naujas prezidentas visada turi pristatyti naujus savo palydovus: komitetų atstovus bei tarybą. Laisvalaikio komiteto pirmininke buvo išrinkta Kornelija Gaubaitė, marketingo – Gabrielė Rimkutė, projektų – Ona Ambrazaitytė , ryšių su visuomene – Audronė Daknytė. Taip pat išrinkta revizijos komisija – Eglė Balkauskaitė bei  Tomas Noreika. Tarybos nariais tapo Kornelija Gaubaitė, Gabrielė Rimkutė, Rokas Raškevičius.

Ataskaitinę konferenciją vainikavo naujojo prezidento  kalba , gausybė sveikinimų bei super skanus tortas.

Sveikiname naujai išrinktą valdžią, linkime naujų idėjų ir produktyvių metų!

Ieva Varnelytė

Mildos Žemaitytės fotografijos