dsc_0193-1


Gerumas, jautrumas bei dosnumas yra tarsi prabangus prieskonių mišinys, kuris, kaip ir bet kokio kito patiekalo, mūsų kasdienio gyvenimo skonį paverčia nenusakomo gardumo. Šaltos ir šlapios rudens dienos tampa ne tokios nykios, kai susivienija gerumu spindinčios žmonių širdys. Jau šeštą spalį LSMU Veterinarijos Akademijos Studentų Asociacijos nariai akcijos ,,Mes už sveikus ir laimingus gyvūnus“ metu Kauno mieste ieškojo širdžių, kurios neabejingos kitų, kiek mažesnių, kailiniuotų draugų širdelių godoms. Tų, kurių kiekviena diena, be gerų žmonių rūpesčio ir pagalbos, atrodytų tarsi lietinga ir vėjuota rudens popietė mums.dsc_0118
Ilgai ieškoti nereikėjo, nes geros širdys žybsi iš toli ir jos esti visur! Daugiausiai jų aptikome rugsėjo 30 – spalio 2 dienomis PC „Mega“ bei „Urmas“, taip pat Kauno senamiesčio širdies vagoje – Vilniaus gatvėje ir Laisvės alejoje. Šypsenai veide trūko vietos ir lingvistiniai gebėjimai atrodė per kuklūs padėkai išsakyti, nes buvo suaukota net 3096 eurų suma! Už šią sumą buvo nupirkta 3 tonos sauso gyvūnų ėdalo, sanitarinių valymo priemonių ir įrankių, skalbimo miltelių, vienkartinio naudojimo higieninių palučių, pavadėlių bei ankaklių, kačių kraiko. dsc_0196 Šia dovanų gausa buvo aprūpintos gyvūnų globos organizacijos „Lesė“, VšĮ „Penkta koja“ bei gyvūnų gerovės tarnyba „Pifas“.
Dėkojame už Jūsų jautrumą ir dosnumą, kurie spalvina ir šildo nykias dienas bei suteikia viltį, jog visos negandos yra įveikiamos!
Gabrielė Basytė