12916696_211590712563546_5896981345878211686_o

Kauno santakos parke jau ne pirmus metus VASA organizuoja ,,Šeimos savaitgalį su augintiniais“. Renginio tikslas – supažindinti visuomenę apie atsakingą ir tinkamą elgesį su gyvūnais. Šis renginys yra puiki proga šunų savininkams socializuoti savo augintinius. O žmonės, galvojantys apie šuns įsigijimą, gali pamatyti praktiškai visas įmanomas šunų veisles, pakalbinti jų savininkus. Be tradicinių keturkojų, renginio svečius stebina ir kitų rūšių atstovai: smaugliai, voverės skraiduolės, žiurkėnai ir už pavadėlio vedžiojamos katės… Kiekvienais metais organizatoriai pasiruošę nustebinti žiūrovus ir jų augintinius Lietuvoje dar neregėtomis naujovėmis!

JŪSŲ LAUKS:

Kaip ir kasmet, žiūrovams, kurie planuoja įsigyti augintinį, prieglaudų atstovai parodys savo turimus globotinius bei papasakos jų istorijas, supažindins su pamestinukų auginimo svarba, o veislynų atstovai pristatys bei papasakos plačiau apie veislių įvairovę ir jų ypatumus. Šeimininkai galės pasikonsultuoti su veterinarijos gydytojais sveikatos ir mitybos klausimais, taip pat Jūsų lauks „Būsimo šeimininko akademija“, pramogų kampelis vaikams bei įvairūs konkursai ir prizai.

NEREGĖTOS NAUJOVĖS:

• Pirmą kartą Lietuvoje vyks bėgimas su augintiniu! 1000-čio metrų bėgimas skirtas Tarptautinei veterinarijos dienai paminėti. Bėgimo su augintiniais metu bus skatinamas tarpusavio emocinis ryšys bei propaguojamas šeimininko ir augintinio fizinis aktyvumas!
• Taip pat Kauno santakos parke galbūt net pirmą kartą pamatysite tai, ką tik kaimuose tematė jūsų tėvai, seneliai… Bus vedama gyva edukacinė programa apie ūkio gyvūnus, jų priežiūrą, tinkamą šėrimą ir gaunamą produkciją. Žiūrovų lauks asiliukas Klevukas, avytė Doli, karvutė Žibutė ir kiti gyvūnai!
• Ar žinote ką reiškia geltonas kaspinas ant šuns pavadėlio? Geltonu kaspinu siekiama priminti, jog šuo – jusli būtybė, kuriai irgi kartais reikia erdvės bei ramybės. Su šia pasauline iniciatyva susipažinsite renginio metu ir bus užrišti pirmieji geltoni kaspinai Kauno mieste!
• “Šeimos savaitgalis su augintiniais” – tai vieta, kurioje pirmą kartą sutiksite gausų būrį Lietuvoje žinomų žmonių kartu su savo gyvūnėliais. Niekam ne paslaptis, kad didžioji dalis Lietuvos įžymybių yra neabejingi gyvūnams. Dar viena naujovė svečiams – žinomi atlikėjai pasirodys scenoje kartu su savo augintiniais!

Ar norite susipažinti su asiliuku Klevuku ir avyte Doli? Sužinoti apie geltonąjį kaspiną bei užrišti jį savo keturkojui? O pamatyti gausybę žinomų atlikėjų scenoje kartu su savo augintiniais? Jeigu taip, lauksime Jūsų š.m.gegužės 7 dieną Kauno santakos parke – renginyje “Šeimos savaitgalis su augintiniais”!

Daugiau informacijos www.suaugintiniu.lt

Renginio facebook puslapį rasite čia.