20170409_135849_Richtone(HDR)

Balandžio 7-9 dienomis vyko LSMU VASA vidiniai mokymai neformalioje aplinkoje. Studentai siekė ugdyti komandinį organizacijos darbą, stengėsi pažinti naujesnius Vasos narius bei geriau susibendrauti tarpusavyje. Mokymų metu, kartu su lektoriumi Rolandu Kirdeikiu, asociacijos nariai vykdė įvairias simuliacijas, išmoko sėkmingo renginių organizavimo bei laiko planavimo pagrindų.

Pirmą dieną, susirinkę VA kieme iš ten išvyko į ,,Šaltupio“ sodybą, kartu važiavo ir 13 metų patirtį turintis lektorius Rolandas. Studentai pradėjo nuo paprasčiausių susipažinimo žaidimų, visi pasidalino savo lūkesčiais ir aptarė baimes – kas gali nutikti ne pagal planą, ar ne taip, kaip galėtų tikėtis.
Antrą dieną nariai kėlėsi kupini smalsumo ir ryžto, norėdami pagerinti komandinį bendravimą tarpusavyje. Darbų metu geriau susipažino su organizacijos nariais, išsiaiškino tam tikras organizacijos problemas ir stengėsi kuo plačiau jas išnagrinėti bei panaikinti. Programą užbaigė užduotimi, kuri sudarė didelę dalį visos dienos užsiėmimų. Visi gavo tam tikrus vaidmenis ir turėjo įvykdyti renginio organizavimo simuliaciją. Organizuojamas renginys buvo „Fux’ų stovykla 2017“. Pabaigę darbą viską išanalizavo ir nusprendė, kad lūkesčiai pasitvirtino ir studentai tikisi, jog gauta patirtis pravers ateityje.