DSC_0718

Kamuoliai asocijuojasi su daugeliu sporto šakų: ne vieno taip mėgstamas krepšinis, futbolas, tinklinis, beisbolas,tenisas ir…. Tačiau veterinarijos akademijos studentai ir dėstytojai mėgsta sunkius, patvarius bei tris skylutes turinčius kamuolius ir kartą metuose renkasi ypatingam vakarui- laimėti „VetBoulingo“ turnyro nugalėtojų titulo.

 

Jau ne pirmus metus rengiamas „VetBoulingo“ turnyras suvienija ne vieną komandą kamuolių meistrų titului laimėti bei sukviečia įvairaus amžiaus ir skirtingos patirties turinčius boulingo žaidėjus parodyti savo sugebėjimus. Šiais metais „VetBoulingo“ turnyrą Veterinarijos Akademijos studentų asociacijos (VASA) nariai surengė lapkričio 13d. „Oazės boulinge“. Nepriklausomai nuo prietarų, vakaras buvo sėkmingas žaidėjams, o ypač pirmosios vietos nugalėtojams – „Barakiniams“. Ši  vyrų kompanija apgynė prieš metus gautą nugalėtojų titulą ir boulingo pirmosios vietos taurė liko jų rankose dar vieneriems metams. Visą vakarą prie boulingo takelių jautėsi puiki nuotaika, matėsi gausybė šypsenų, girdėjosi daug juoko. Komandų pavadinimai atspindėjo dalyvių išradingumą nuo pat renginio pradžios, o turnyro metu išmonės prireikė ir  atliekant „šmaikščiąsias“ užduotis. Ne vienam dalyviui teko išbandymas  numušti kuo daugiau kėglių  apsisukus aplink save dešimt kartų, ar metant kamuolį visiems 5 komandos nariams vienu metu… Komanda „Ebowla“ demonstravo savo atributiką bei plakatą, kuris parodė jog verta mylėti tai ką darai. Tai buvo originaliausiai palaikoma komanda tą vakarą. Kaip ir kasmet apdovanojimų sulaukė pirmasis „straikas“, o rėmėjų dovanas gavo ne tik turnyro nugalėtojai, bet šmaikščiųjų užduočių laimėtojai.

Komandų šūkiai skambėjo ilgai, o  kamuoliai riedėjo su didele inercija dažniausiai pasiekdami savo tikslą. Kas su šokių judesiais, kas su dainomis – visi turėjo galimybę pasireikšti ir pasinaudoti puikia galimybe atitrūkti nuo kasdienės rutinos – savo mokslų ir darbų.

Renginio rėmėjai:
„Oazės baulingas“
„Seduja“
„Royal Canin“
„Šokių bunkeris“
„Pokerių namai“
„Vetkioskas“
„Dawid media“