Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Interneto puslapis be kalbos šiukšlių

„Tai bene vienintelė svetainė, kuri tvarkoma pavyzdine (taisyklinga ir gyva) kalba“, - toks įvertinimas po atlikto interneto svetainių, tame tarpe ir SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ tinklalapio, tikrinimo itin nudžiugino visą įmonės kolektyvą.

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos atsakingi darbuotojai tikrino, ar interneto svetainėje https://sivasa.lt laikomasi Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos įstatymo, Valstybinės lietuvių kalbos komisijos nutarimų ir kitų valstybinės kalbos vartojimą ir taisyklingumą nustatančių teisės aktų reikalavimų, ar Lietuvių kalbos kultūros metais paisoma bendrinės kalbos normų ir visuotinai taisomų kalbos dalykų.

Tobulumui ribų nėra, tad tinklalapyje neapsieita be keleto taisytinų kalbos dalykų, tačiau tokia išvada mus ne tik įpareigoja, bet dar labiau motyvuoja švarinti bei gyvinti kalbą.

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.