Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Konteineriai sodų bendrijoms

Sodo paskirties objektai naudojasi bendro naudojimo atliekų surinkimo konteineriais.

Jei sodo paskirties objekte nuolat gyvenama, savininkas gali teikti prašymą F9 (2 ir 3 dalys) individualaus konteinerio pastatymui. Suteikus individualų konteinerį, rinkliava skaičiuojama taikant kategorijos „Gyvenamoji – individualūs namai“ įkainius.

Jei sodo paskirties objekte nuolatos negyvenama arba objektu nesinaudojama nuo 3 iki 12 mėn., pasinaudokite lengvata rinkliavai.

Dėl pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų konteinerių statymo sodo bendrijos teritorijoje yra derinama su sodo bendrijos pirmininku ar įgaliotais atstovais.

 

Bendro naudojimo konteinerių aikštelių įrengimas

Dėl bendro naudojimo (BN) mišrių komunalinių atliekų (MKA) konteinerio pastatymo jūsų sodų bendrijoje, prašome kreiptis į bendrijos pirmininką. Bendrijos pirmininkui pateikus prašymą F9.3 pastatyti BN MKA konteinerį, VASA atstovai atvyks įvertinti siūlomos BN MKA konteinerių aikštelės vietos.

  • Sodų bendrijose komunalinių atliekų konteinerių aikštelės statomos ir priskiriamos ne didesniu kaip 150 metrų atstumu nuo bent vieno įvažiavimo (arba kelių įvažiavimų, jeigu reikia), vedančio į bendrojo naudojimo teritorijas.
  • Atstumas iki konteinerių aikštelės nustatomas matuojant tiesia linija  nuo bendrojo naudojimo objekto kampo, kuris yra arčiausiai konteinerių.
  • Atliekų konteinerių aikštelė gali būti įrengta bendrojo naudojimo teritorijų ribose ar už jų arba pagal susitarimą su atitinkamos bendrijos atstovais, kur yra tam palankiausios sąlygos.
  • Esant galimybėms konteinerių aikštelę įrengti keliose vietose, konteinerių aikštelė įrengiama kuo arčiau įvažiavimo į bendrojo naudojimo teritoriją.