Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Laikino naudojimo konteineriai

Laikino naudojimo konteineriai yra skiriami:

  • Viešiesiems renginiams.
  • Nekilnojamojo turto registre neįregistruotiems ir neregistruotiniems objektams: lauko kavinėms, laikiniems prekybos ir paslaugų teikimo vietoms, kioskams, paviljonams ir kt.

 

Laikino ar renginio metu naudojimų konteinerių pastatymo prašymą F.8 gali pateikti:

  • Nekilnojamojo turto registre neįregistruotų ir neregistruotinų NTO – lauko kavinių, laikinų prekybos ir paslaugų teikimo vietų, kioskų, paviljonų ir kt. valdytojai.
  • Viešųjų renginių organizatoriai.

 

Apmokėjimas už mišrių atliekų laikino naudojimo ar renginių konteinerius

NTO, naudojamam viešiems renginiams, neregistruotam Nekilnojamojo turto registre ir kuriam priskirtas individualaus naudojimo konteineris, pastovioji rinkliavos dalis apskaičiuojama pagal konteinerių skaičių, o kintamoji rinkliavos dalis apskaičiuojama atiduotų atliekų svorį (kg) padauginus iš kintamosios rinkliavos dedamosios (Eur/kg).

Pastovioji dalis už Nekilnojamojo turto registre neregistruotus objektus, naudojamus viešiesiems renginiams, turi būti sumokama ne vėliau kaip likus 2 darbo dienoms iki renginio pradžios. Kintamoji dalis turi būti sumokama per 30 kalendorinių dienų nuo mokėjimo pranešimo suformavimo dienos.

Pakuočių atliekų ir antrinių žaliavų konteineriai suteikiami nemokamai.