Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Darbai tęsiami tol, kol bus išvežtos visos susikaupusios atliekos

Gausus sniegas ir apledėjusi kelio danga, palikti automobiliai daugiabučių namų kiemuose – pagrindinės kliūtys išvežti atliekas pagal numatytą grafiką.

Praėjusią ir šią savaitę miesto mikrorajonų keliai ir kiemai valomi pasitelkiant įvairią Vilniaus m.  savivaldybės rangovų valymo techniką. Darbai bus tęsiami tol, kol bus išvežtos visos susikaupusios atliekos.

Pastaruoju metu VASA kontrolieriai po keliasdešimt kartų per dieną kreipiasi į Viešosios tvarkos atstovus ir policiją, ieškomi gyventojų, kurie savo automobilius parkuoja kiemuose neįvertindami žiemos padarinių ir galimybių šiukšliavežėms privažiuoti iki konteinerių. 

Primename ir prašome automobilių savininkų neužstatyti konteinerių aikštelių, šaligatvių ir važiuojamosios dalies kiemuose, kad valymo technika galėtų išvalyti pravažiavimus ir didelių gabaritų šiukšliavežės pasiektų konteinerius.

Dėkojame seniūnijoms, namų bendrijoms ir gyventojų bendruomenėms, kurios operatyviai ir geranoriškai prisideda prie kiemų ir pravažiavimų valymo. Bendromis pastangomis galime greičiau įveikti iškilusius iššūkius.

Video
 

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.