Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Atliekų tvarkymo sistemoje dar vienas žingsnis į priekį: nauja, moderni konteinerių aikštelė Vilniaus mieste

Vilniaus Užupio rajone įrengta pati moderniausia atliekų konteinerių aikštelė, kol kas vienintelė tokia sostinėje. Naujieji konteineriai įrengti „Bokšto skvero“ komplekse, kuriame inovatyvūs architektūriniai, inžineriniai ir dizaino sprendimai yra darniai priderinti prie išsaugotos miesto autentikos. 

Ši antžeminių konteinerių aikštelė savo išvaizda primena modernias pusiau požeminių konteinerių aikšteles, todėl yra estetiškai patraukli. O svarbiausia - talpi ir ergonomiška, nesukelianti nepatogumų nei gyventojams, nei atliekų vežėjams.  

„Patogus, saugus ir aplinkai draugiškas atliekų tvarkymas – vienas iš šiuolaikinio žmogaus poreikių. Tokie sprendimai ne tik sėkmingai įsilieja į švaraus, tvaraus, ir žalio miesto gyvenimo ritmą, bet ir reikšmingai pagerina atliekų tvarkymo procesą, kuris tampa patogus moderniam vilniečiui. Tikimės, kad ir daugiau verslų Lietuvoje paseks inovatyvių sprendimų pavyzdžiais atliekų tvarkymo sektoriuje, kuriame tikrai sulauks VASA palaikymo.“ – teigia SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA) direktorė Justina Prunskienė. 

 VASA komanda džiaugiasi galėdama padėti vystytojui rasti patraukliausią sprendimą gyventojui ir miestui. Tam tikrose Vilniaus dalyse, tokiose kaip Senamiestis, Užupis, techniškai nėra galimybių įrengti pusiau požemines konteinerių aikštelės. Šiose vietose yra įrengiamos antžeminių konteinerių aikštelės.  

 

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.