Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Pasibaigė šventės – ką daryti su Kalėdinėmis eglutėmis?

Pasibaigus šventėms vilniečiams norime priminti, kad Kalėdinėms eglutėms prie mišrių atliekų konteinerių – ne vieta. Toks žingsnis gali užtraukti solidžią baudą iki 600 eurų ir palikti ryškų taršos pėdsaką.

 

 

 

 

 

 

 

 

Informuojame, jog su atliekų vežėjais susitarta, kad iš specialių surinkimo vietų utilizuoti ar į kompostavimo aikšteles eglės bus vežamos visą sausio mėnesį. Daugiau informacijos: https://vilnius.lt/lt/2022/01/03/svente-visai-seimai-lik-sveika-kaledu-eglute/

Jei šventėms pasipuošėte gyvą kalėdinę eglutę, kviečiame prisijungti prie Vilniaus miesto savivaldybės projekto „Kalėdų miškas“ kūrimo. Planuojama, kad eglutes Kalėdų miške bus galima sodinti nuo kovo mėnesio, tačiau viskas priklausys nuo oro sąlygų. Tiksli sodinimo data bus paskelbta puslapyje www.vilnius.lt/kaledumiskasO iki tol nepamirškite savo eglučių reguliariai laistyti ir apipurkšti jų šakas.

Taip pat eglutes galima priduoti visose Vilniaus regione esančiose didelių gabaritų ir žaliųjų atliekų surinkimo aikštelėse (šios tinkamos labiau). Aikštelių sąrašą, adresus, darbo laiką bei kitą aktualią informaciją rasite čia – https://www.vaatc.lt/aiksteles/.

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.