Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

VASA skelbia viešą naudoto turto pardavimo aukcioną

„Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA) aukcione parduoda naudotą turtą. Vykdomas aukcionas yra skaidrus, atviras, sudarantis vienodas sąlygas visiems pirkėjams įsigyti turtą, tad norinčius kviečiame pasinaudoti proga ir sudalyvauti.

Aukcione parduodamo turto sąrašas

Aukcionas organizuojamas: 2023-01-19–2023-01-20 ir 2023-01-20–2023-01-23 dienomis nuo 09 iki 14 val.

Aukcionai organizuojami per e-varžytinių sistemą https://www.evarzytynes.lt/evs/

Parduodamą turtą galima apžiūrėti iki aukciono pradžios iš anksto suderinus laiką telefonu +370 655 58 967 arba el. paštu [email protected].

Aukciono dalyviui teikiant pasiūlymą aukcione laikoma, kad jis susipažino ir įvertino perkamo turto techninę būklę, komplektaciją bei jokių priekaištų pardavėjui dėl jo neturi.

Pirkėjams e. varžytynių ir aukcionų portale parduodamas turtas yra matomas net be registracijos, o norint realiai dalyvauti aukcione ar varžytynėse, reikės sumokėti garantinį įnašą/pradinį įnašą ir dalyvio registravimo mokestį, prisijungti prie portalo, užsiregistruoti į konkretų aukcioną ar nuomos konkursą, sistemoje pateikti apmokėjimo dokumentų skaitmenines kopijas ir kitus dokumentus.

Daugiau informacijos: https://info.registrucentras.lt/faq/evs