Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

VASA interaktyvi edukacinė pamoka pradinukams „Atliekų krepšinis“

Savivaldybės įmonė „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ (VASA) kviečia Vilniaus pradinukų klases į nemokamas išvažiuojamąsias edukacines pamokas „Atliekų krepšinis“.

Šios pamokos yra skirtos ugdyti vaikų sąmoningumą, atsakomybės jausmą aplinkai. Rūšiavimas vaikams gali atrodyti sudėtingas, todėl šiai edukacinei pamokai pasirinkta aktyvi ir nesudėtinga žaidimo forma. Ji padės vaikams ne tik išmokti, geriau įsiminti informaciją, bet ir pakels nuotaiką, sportiškumą, ugdys pozityvų santykį su atsakingu atliekų tvarkymu, rūšiavimu.

Vienos pamokos trukmė – 45 min, joje gali dalyvauti iki 25 pradinių klasių moksleivių. Edukacines pamokas „Atliekų krepšinis“ mokytojai gali užsisakyti „Vilnius yra mokykla“ (www.vilniusyramokykla.lt) platformoje, jos vyksta verslo centre „Business Garden“, A korpuse (Laisvės pr. 10). Pamokos vyks visus metus.

„VASA siekia, kad atliekų rūšiavimas jauniesiems vilniečiams ilgainiui taptų kasdieniškas ir įprastas, o gautas pamokas ir įgūdžius jie parsineš namo ir taps pavyzdžiu savo šeimos nariams!“ – sako VASA vadovė Justina Prunskienė.

Edukacinės pamokos „Atliekų krepšinis“ sulaukė didelio susidomėjimo praėjusių metų rudenį, kai 3 savaites vyko 90 pamokų 28 Vilniaus mokyklose ir darželiuose. Naujų žinių apie rūšiavimą gavo ir atliekų krepšinį žaidė beveik 2000 vaikų. Aplankytos ir ugdymo įstaigos, kuriuose mokosi vaikai su specialiaisiais poreikiais.

VASA šiuo metu taip pat įgyvendina iniciatyvą „Mano mokykla rūšiuoja“, kuria siekiama užtikrinti vieningą atliekų rūšiavimo supratimą ir taikymą Vilniaus miesto mokyklose bei ikimokyklinėse įstaigose. Plačiau apie projektą skaitykite VASA puslapyje.

Kviečiame registruotis: www.vilniusyramokykla.lt