Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Gyventojai, kurie naudojasi Vokiečių g. 9 atliekų surinkimo konteineriais, kviečiami į susitikimą

Kviečiame suinteresuotus Senamiesčio gyventojus, kurie naudojasi Vokiečių g. 9 kieme esančiais atliekų surinkimo konteineriais, į susitikimą dėl atliekų surinkimo infrastruktūros gerinimo.

Laikas: vasario 13 d. 18 val.

Vieta: Salomėjos Nėries gimnazija (aktų salė, 2 aukštas).

Gyventojams pastebėjus, jog Vokiečių g. 9 vidiniame kieme esantys konteineriai netenkina bendruomenės poreikių ir neužtikrina kokybiškos atliekų surinkimo paslaugos teikimo, Vilniaus miesto savivaldybė siūlo pokyčius. Planuojama atliekų konteineriams pastatyti laikinas talpyklas, kol bus įgyvendinta Vokiečių g. rekonstrukcija ir jos apimtyje bus išspręstas atliekų surinkimo ir rūšiavimo klausimas.

Dabartinėje atliekų aikštelėje siūloma įrengti 3 kilnojamas ir užrakinamas atliekų surinkimo talpyklas, į kurias tilptų visi minėtoje teritorijoje esantys konteineriai. UAB “Vilniaus planas” specialistai siūlo rinktis laikiną tvirtos konstrukcijos talpyklą, kurios įrengimui nereikėtų statybos darbų.  Šis laikinas sprendimas padėtų išlaikyti Vokiečių g. kieme esančią tvarką bei užtikrintų tinkamą konteinerių naudojimą.

Naujos talpyklų dizainas rengiamas atsižvelgiant į aplink vyraujančią aplinką ir siekiant kuo mažesnės vizualinės taršos.

Labai kviečiame gyventojus susipažinti su siūlomais sprendiniais.

Kontaktai: Vilniaus miesto savivaldybės Atliekų tvarkymo poskyris, el. p. [email protected]