Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

VASA įteiktas „Skaidrumo akademijos“ sertifikatas už antikorupcinės aplinkos stiprinimą

„Skaidrumo akademija“ yra puikus partneris ne tik diegti antikorupcines priemones, bet ir kelti įmonės brandą, darbuotojų sąmoningumą į aukštesnį lygį, įgyti didesnį klientų pasitikėjimą. Skaidrios aplinkos kūrimas VASAI yra nuolatinė veikla, tad pradėtus darbus tęsime“, - už puikius įmonės įvertinimus dėkojo VASA direktorė Justė Prunskienė.

Dėkojame VASA mentoriui Aurimui Kudūkiui, Vilniaus šilumos tinklai.

Renginyje dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Prezidento patarėjas Darius Urbonas ir Specialiųjų tyrimų tarnybos direktoriaus pavaduotojai Egidijus Radzevičius ir Rūta Kaziliūnaitė, iniciatyvos dalyvių rezultatų apibendrinimą pristatė „Skaidrumo akademijos“ kuratorius Edvinas Chorostinas.

„Labai džiaugiuosi, kad Prezidento iniciatyva įkurta Skaidrumo akademija plečiasi ir toliau auga į jos veiklą įsitraukiančių institucijų skaičius. Ir ne tik institucijų, kurios pasirengusios keistis, bet ir institucijų, kurios gali pasidalinti savo gerąja patirtimi. Skaidrumas yra neįkainojama vertybė. Ją puoselėjančios ir branginančios organizacijos laikui bėgant gali džiaugtis įgytu pasitikėjimu, tvariu augimu, brandžia, kompetentinga ir nuolat tobulėjančia bendruomene. Skaidrumo akademija yra puikus partneris to siekiantiems,“ – sakė Respublikos Prezidento patarėjas Darius Urbonas.

„Organizacijoms susidūrus su įvairiais skaidrumo iššūkiais yra itin svarbu nenutraukiamai dirbti su antikorupcinės aplinkos stiprinimu. Gauti sertifikatai liudija, kad už antikorupcinės aplinkos kūrimą atsakingi asmenys gavo žinių ir praktinių patarimų, kaip toliau tobulinti ir įgyvendinti skaidrumo priemones, tačiau ties tuo darbai nesustoja, nes antikorupcinės aplinkos kūrimas yra nuolatinė veikla,“ – sakė Egidijus Radzevičius, Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) direktoriaus pavaduotojas.

„Skaidrumo akademija“ – tai gerosios antikorupcinės praktikos mainų vieta, kur didžiausią patirtį sukaupę ir aukščiausią kompetenciją turintys skaidrumo standartų ekspertai dalijasi patirtimi ir patarimais, kaip organizacijoje kurti korupcijai atsparią aplinką. Skaidrumo akademijos gerųjų patirčių mainus inicijuoja Lietuvos Respublikos Prezidentas, iniciatyvos organizatorius – STT.