Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Ne visi vilniečiai tvarkosi noriai

Prabėgus pirmiesiems SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ Atliekų vežėjų kontrolės skyriaus veiklos mėnesiams, jau galima pasidalinti įžvalgomis.

Šiuo metu skyriuje dirba trys specialistai, kurie atlieka atliekų konteinerių aikštelių ir vežėjų veiklos stebėjimą. Atliekų konteinerių aikštelių stebėjimo metu darbuotojai nuolatos bendrauja su gyventojais bei įmonių atstovais. Kasdieninėje veikloje SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“  darbuotojai gyventojus supažindina su Vilniaus miesto atliekų tvarkymo taisyklių reikalavimais bei skatina jomis vadovautis, atlieka pažeidimų prevencinę veiklą. Nuolat rinkdami informaciją apie problemines konteinerių aikšteles, Atliekų vežėjų kontrolės skyriaus  specialistai identifikuoja pažeidėjus.

2017 m. spalio ir lapkričio mėnesiais atlikti 1936 konteinerių aikštelių patikrinimai, kurių metu nustatytos 31 naudotų padangų bei statybinių atliekų sąvartos. Iš viso jau užfiksuoti 131 galimi Vilniaus miesto atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimai, iš kurių keletas padaryti pakartotinai tų pačių asmenų. Informacija apie pažeidimus buvo perduota Vilniaus miesto savivaldybės Atliekų tvarkymo programos įgyvendinimo skyriui. Tikimasi, kad toliau vykdant atliekų vežėjų ir konteinerių aikštelių kontrolę pažeidimų skaičius sumažės.

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.