Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Konteinerių ženklinimas

Nuo gegužės 1 d., įsigaliojus rinkliavai, yra fiksuojamas paženklinto konteinerio su atliekomis svoris, konteinerių pakėlimo skaičius. Ženklinimui naudojami žymekliai (lipdukai) su identifikacijos numeriu.
 
Individualių namų savininkų ir kitų atliekų turėtojų, kurių komunalinių atliekų konteinerių pastatymo vieta yra jų valdomame žemės sklype, prašome komunalinių atliekų išvežimo dienomis neskubėti savo konteinerių sugrąžinti į kiemus, rakinamas aikšteles, sandėliukus, nors atliekos ir buvo išvežtos, nes konteinerių ženklinimas yra vykdomas tą pačią dieną kaip ir atliekų išvežimas, tačiau nebūtinai tuo pačiu metu. Būsime dėkingi, jei atliekų vežimo dieną konteineriai bus lengvai prieinami žymėtojams nuo 6 iki 22 val.   
 
Jeigu iš atliekų vežėjo gausite papildomos informacijos, kad konteineriai Jūsų mikrorajone, gatvėje bus ženklinami kitą dieną nei surenkamos atliekos – prašome konteinerius išstumti už savo teritorijos vartų nepaisant to, ar jie buvo užpildyti, ar yra tušti.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad Jūsų konteinerį gali atvykti ženklinti nebūtinai šiuo metu Jums atliekų vežimo paslaugą teikiantys atliekų įmonės darbuotojai.
 
Jei Jūsų mišrių komunalinių atliekų konteineris dar nėra paženklintas, informuokite mus apie tai el. paštu [email protected] nurodydami nepaženklinto konteinerio buvimo vietą (tikslų adresą) bei savo kontaktus  (telefono numerį).
Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.