Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Aktuali informacija dėl rinkliavos apmokėjimo

Gerbiamas kliente,

primename, kad vietinė rinkliava už komunalinių atliekų surinkimą ir atliekų tvarkymą gali būti mokama ketvirčiais. Tuo atveju, jeigu  dar nesate sumokėję vietinės rinkliavos, galite tai padaryti iki 2018 m. rugsėjo 30 d.

Jeigu rinkliava apmokestinamas nekilnojamasis turtas priklauso keliems bendraturčiams, mokėjimo pranešimai buvo išsiųsti atskirai visiems bendraturčiams. Tuo atveju, kai nekilnojamo turto objektas yra valdomas bendrosios jungtinės nuosavybės teise, mokėjimo pranešimas už visą nekilnojamąjį turtą yra siunčiamas vienam iš savininkų. Taigi priklausomai nuo nuosavybės registravimo būdo, sutuoktiniams mokėjimo pranešimai buvo išrašomi ir siunčiami dviem būdais: siunčiamas vienas mokėjimo pranešimas už visą priklausantį nekilnojamojo turto objektą arba atskiri mokėjimo pranešimai mokėjimo atsižvelgiant į priklausančias nekilnojamojo turto dalis. Jeigu kyla abejonių dėl rinkliavos sumokėjimo, prašome pasitikrinti, ar mokėjimo pranešime nurodytas visas objekto plotas ar tik bendraturčiui priklausanti objekto ploto dalis.

Jeigu SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ esate pateikę prašymą dėl rinkliavos perskaičiavimo ir atsakymo iki šiol negavote, informuojame, kad pateiksime jį artimiausiu metu, o mokėjimo terminas bus pratęstas.

Jei iki šiol nesate gavę mokėjimo pranešimo, skambinkite į klientų aptarnavimo skyrių tel. 1895 arba rašykite el. paštu  [email protected]

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.