Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Nulis šiukšlių po stalu

VASA ragina nepamiršti atliekų rūšiavimo darbo vietose ir kviečia šalies įmones prisijungti prie iniciatyvos „Nulis šiukšlių po stalu“.

Dalinamės 9 žingsniais ir patarimus, kaip sėkmingai atisakyti individualių šiukšliadėžių biure:

  1. Užsisakykite rūšiavimo šiukšliadėžes. Įmonėms rūšiavimo dėžes nemokamai pristato VŠĮ Žaliasis taškas. Vidaus rūšiavimo dėžutes taip pat galima užsisakyti „Ekonovus“ svetainėje, kitose internetinėse parduotuvėse.
  1. Raskite patogią vietą rūšiavimo šiukšliadėžėms. Pasirinkite intensyvaus judėjimo vietas – biuro virtuvėlės, poilsio zonos, koridoriai, kur dažniausiai vaikšto darbuotojai.
  1. Padėkite savo komandai išmokti rūšiuoti. Rūšiavimo šiukšliadėžės turėtų būti aiškiai pažymėtos, kokioms atliekoms jos yra skirtos. Pasidalinkite rūšiavimo atmintine su savo darbuotojais: galite jas patalpinti intranete ar pakabinti spausdintas prie rūšiavimo dėžių. Dalinamės VASA paruošta atmintine, galite naudoti šią arba paruošti pagal savo įmonės stilių.
  1. Informuokite apie pasikeitimą biure. Informuokite biuro darbuotojus apie individualių šiukšlinių atsisakymą. Paaiškinkite savo darbuotojams, kad atliekų rūšiavimas yra reikšmingas žingsnis tausojant aplinką, vykdant duomenų apsaugą. Atsakingai rūšiuojant taip pat galima sutaupyti, nes mažėja atliekų tvarkymo sąnaudos.
  1. Informuokite savo biuro valymo paslaugas teikiančius asmenis.
  1. Įsitikinkite, kad pastatas, kuriame įsikūrusi jūsų įmonė, turi rūšiavimo konteinerius lauke ir turi jų aptarnavimo sutartis. Jei jūsų įmonė neturi rūšiavimo konteinerių lauke, užsisakykite juos pas sostinės atliekų vežėjus UAB „Ekonovus“ arba UAB „Ecoservice“. Dėl papildomos informacijos šiuo klausimu kreipkitės į VASA: [email protected] arba tel. 19118.
  1. Surinkite individualias šiukšliadėžes iš po darbuotojų stalų.
  1. Didžiuokitės savo drąsa. Kviečiame prisijungimą prie akcijos „Nulis šiukšlių po stalu“ įamžinti nuotraukoje ar trumpame video. Pasidalinkite šia naujiena su savo klientais ir partneriais socialiniuose tinkluose, internetiniame puslapyje. Naudokite #0siuksliupostalu ir #vasa.
  1. Didžiuokitės savo rezultatais. Informuokite mūsų kolegę Simoną, kad prisijungėte prie iniciatyvos: [email protected] Šios informacijos mums reikia, kad galėtume jums padėkoti ir skleisti tvarias idėjas.

Atsisiųsti „Nulis šiukšlių po stalu“ logotipą

Rūšiavimo biure atmintinė

 

Prie iniciatyvos prisijungė