Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad galėtume tobulinti savo svetainę. Pasirinkite dėl kurių slapukų naudojimo sutinkate. Daugiau informacijos

Būtini slapukai
Įjungti
Statistikos slapukai
Įjungti
Spausdinti

Mokėjimo tvarka


Nuo 2018 m. gegužės 1 d. Vilniuje įvedus vietinę dvinarę rinkliavą už mišrių komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą, pasikeitė ir mokėjimo tvarka.

Vietinė dvinarė rinkliava surenkama į Savivaldybės biudžetą.

Mokėjimo pranešimus atliekų turėtojai nuo šiol gaus ne iš pastato administratoriaus, bendrijos ar atliekų vežėjo, o tiesiogiai iš rinkliavos administratoriaus – Savivaldybės įmonės „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“.

Mokėjimo pranešimas siunčiamas rinkliavos mokėtojui pagal VĮ „Registrų centras“ Nekilnojamojo turto duomenų bazėje nurodytą objekto adresą.

Vietinė dvinarė rinkliava susideda iš pastoviosios ir kintamosios dalių.

Kai atliekų turėtojas turi kelis Nekilnojamojo turto objektus, jam siunčiamas vienas pranešimas jo deklaruotu gyvenamosios vietos adresu arba buveinės adresu.

Mokėjimo pranešime nurodytas vietinės rinkliavos dydis apskaičiuotas už visus metus. 

Rinkliavą galima mokėti dalimis (už ketvirtį) arba kartą per metus (iš karto už visą mokestinį laikotarpį).

Mokėjimo terminai bus nurodyti mokėjimo pranešimuose.

Apskaičiuotas mokėtinas sumas susijusias su dvinare rinkliava galite sumokėti:

  • Pervedant mokėtiną sumą į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos surenkamąją sąskaitą LT34 4010 0510 0422 7917, LUMINOR BANK AB bankas. 
  • Grynaisiais pinigais prekybos tinklo „Maxima“ kasose, Lietuvos pašto skyriuose ir „PayPost“ aptarnavimo vietose, loterijos „Perlas“ terminaluose, „Lietuvos spauda“, „Spauda“ kioskuose, „Narvesen“ ženklu pažymėtose parduotuvėse.
  • Naudodamiesi elektronine savitarnos sistema www.vienasaskaita.lt 
  • Prisijungę Savitarnos svetainėje www.atliekuadministratorius.lt

Vykdant mokėjimą, mokėjimo paskirtyje arba laukelyje „Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje“, prašome nepamiršti nurodyti mokėtojo kodą.

SVARBU: Jei mokėjimo pranešime nurodyta informacija yra pasikeitusi ar neteisinga, prašome apie tai nedelsiant informuoti SĮ „Vilniaus atliekų sistemos administratorius“ Klientų aptarnavimo skyrių trumpuoju tel. 1895, +370 65004949, el. p. [email protected] arba atvykti adresu Smolensko g. 5, Vilnius. 

Naujienų prenumerata
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir naujausią informaciją gausite tiesiai į savo el. pašto dėžutę.